• język migowy
  • e-mail
  • telefon: +48 32 431 15 17
  • lokalizacja
  • BiP
Strona główna/Aktualności/Bal przebierańców

Bal przebierańców

26 01 2024 #Aktualności #Muchomorki 2023-2024

Bal przebierańców to dla przedszkolaków niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas na naszym tegorocznym balu, który się odbył w dniu 24 stycznia. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

Bal przebierańców Przedszkolaki przebrane były za zwierzęta, za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby mundurowe. W salach przedszkolnych można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, koty, tygrysy, spidermanów i wiele, wiele innych postaci, których nie sposób zliczyć i wymienić.

Bal przebierańców (2)Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności przedszkolacy mieli możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych oraz do zdjęcia grupowego. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sal balowych. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój i zachęcał wszystkich do wspanialej zabawy. Bale w salach prowadzily panie, zachęcając wszystkich do tańca. Przedszkolaków nie trzeba było dlugo zachęcać.  Bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociągi” po przedszkolnych korytarzach, „kaczuchy”  i inne . Jednym słowem zabawa na 102! Na sali podczas pląsów uśmiech nie znikał z twarz przedszkolaków pomimo chwilowego zmęczenia. Byly również tak wyczekiwane przez dzieci konkursy przy muzyce. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Nasze przedszkolaki idąc do domu, z wielkim żalem opuszczały sale balowe. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. Każdy na pamiątkę z baliku otrzymał kolorowy balon. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

do góry