X Bieg na Orientację „Kaj wejrzysz – familoki”
14 maja odbył się jubileuszowy X Bieg na Orientację „Kaj wejrzysz – familoki”, którego organizatorem jest nasze przedszkole. W wydarzeniu udział wzięły przedszkola z naszej gminy. Każdą drużynę tworzył nauczyciel oraz dwoje dzieci. Uczestnicy wspólnie pokonywali wyznaczoną trasę, wykonywali przygotowane zadania oraz sprawdzali swoją orientację w terenie, spostrzegawczość i umiejętność współpracy. Wydarzenie było doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu, integracji przedszkolaków oraz poznawania lokalnej historii i śląskich tradycji związanych z familokami. Na uczestników czekało wiele ciekawych konkurencji i dobra zabawa. Dziękujemy wszystkim przedszkolom za udział, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas. Cieszymy się, że już po raz dziesiąty mogliśmy wspólnie tworzyć wydarzenie pełne uśmiechu, współpracy i pozytywnej energii!